Hakkımızda

Hakkımızda

 

Bizim Çatı Hotel Restorant, Ankara’nın en güzel yerlerinden biri olan Gölbaşı Mogan Gölü kıyısında, her mevsim farklı güzelliklerin yaşandığı, doğa ile iç içe olan, lezzetli yemekleri ve makul fiyatlarıyla, güler yüzlü personeli ve kaliteli servisi ile hoş zaman geçirebileceğiniz bir mekândır.

Ayrıca dönemsel olarak yapılan ve oldukça beğeni toplayan çoban ateşi etrafında sucuk ızgara sıcak şarap partileri, hamsi barbekü partileri, yılbaşı eğlenceleri vb. etkinlikler işletme ile özdeşleşmiş keyifli ve unutulmaz etkinliklerinden bazılarıdır.

Bizim Çatı Hotel Restoran, ailenizle birlikte huzur ve güvenle konaklayabileceğiniz odaları, toplantılarınız ve iş çalışmalarınız için kullanabileceğiniz toplantı salonu, farklı lezzetlerin sunulduğu gölün kıyısında ki restoranıyla,  düğün, nişan, sünnet düğünü, toplu yemek, şirket piknikleri vb. etkinlikleri düzenleyebileceğiniz salkım söğüt ve diğer ağaçlarla bezeli bin kişilik kır alanı ve gölün kıyısında yer alan dört yüz kişilik havuz başı alanı ile özel günlerinizin unutulmaz anılara dönüşmesi yönünde ki tecrübesi ve servis kalitesi ile sizlerin hizmetindedir.

Bizim Çatı Hotel Restoran, açık ve kapalı oyun alanları ve mini hayvanat bahçesi ile çocuklarınızın da keyifli zaman geçirebilmesi için gerekli donanıma sahiptir.

Evinizin sıcaklığını ve rahatlığını aratmayacak güzel bir gün için sizleri de Bizim Çatı Hotel Restorana bekliyoruz.
Bizim Çatı Hotel Restoran is a place where you can have a nice time with its delicious food and reasonable prices, friendly staff and high quality service, which is in every season different beauties on the shore of Gölbaşı Mogan Lake, which is one of the most beautiful places of Ankara.

In addition, periodically made and highly acclaimed shepherd's fire around sausage grilled hot wine parties, anchovy barbecue parties, Christmas entertainment and so on. Events are some of the enjoyable and unforgettable events identified with Bizim Çatı Hotel

There are rooms where you can stay peacefully and safely with your family, meeting rooms for your meetings and business activities. The restaurant on the bank of the lake where different tastes are served, wedding, engagement, circumcision wedding, collective food, company picnics etc. there is a rural area with a thousand people decorated with bunches of willow and other trees where you can organize activities also with its four hundred-person pool-head area on the shore of the lake, it is at your service with its experience and service quality to transform your special days into unforgettable memories.

The hotel is equipped with indoor and outdoor playgrounds and a mini zoo for your children to spend a pleasant time.

We look forward to welcoming you to our rooftop hotel restaurant for a beautiful day.


Copyrigt © 2019 Bizim Çatı Hotel & Restorant