Kır Düğünü 

Organizasyon Açıklaması

  • Organizasyon Türü: Kır Düğünü
  • Kategorisi: Organizasyonlarımız
  • Ekleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 12:06

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler

Bizim Çatı Otel Restoran; göle sıfır, her mevsim farklı güzelliklerin yaşandığı, çim alan üzerine meyve ve diğer ağaçlarla yeşillendirilmiş, yaklaşık bin kişilik kendin pişir kendin ye tarzında hizmet veren barbekü alanı yanı sıra açık ve kapalı restoranları farklı mekânlarda (havuz başı ve kır alanı restoran) yemek, kokteyl, düğün, sünnet düğünü vb. organizasyonlar için emsalsiz fiziki koşulları ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Ayrıca tamamı göl manzaralı odalarımızda konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Açık hava spor tesislerinde mini çim sahada futbol, basketbol, voleybol ve tenis gibi aktiviteleri gerçekleştirmenin yanı sıra su sporları, olta balıkçılığı vb. hobiler için kullanılabilecek iskelesi de bulunmaktadır. Tüm ekipmanlarının yanı sıra sinema düzeninde 85 kişi kapasitesiyle toplantı, kurs, seminer, konferans, workshop vb. çalışmalarınız için konferans salonu, çocuklarınızın da hoş vakit geçirebilmesi için hazırlanmış çocuk bahçesi ve çocuk oyun odası ve mini hayvanat bahçesi ile etik ve ilkeli hizmet anlayışıyla Bizim Çatı Otel Restoran hizmetinizdedir.

Ulaşım Bilgileri

Mogan Gölü Kenarı, Haymana Yolu 7.Km Gölbaşı - Ankara Nasıl Gidilir? Ankara'dan konya yolu üzerinden Gölbaşı Mevkiinde sağa doğru Hayma yoluna sapılır. Bu yol üzerinde 7.km'de ki kavşaktan geri dönüp 50 m. ilerledikten sonra sağa dönüp göl kıyısına doğru devam edilir.

Biz Sizi Arayalım

Aklınızdaki Tüm Soruları Cevaplamak İçin Biz Sizi Arayalım ? Düğün, Nişan, Kına Organizasyonları, Grup Konaklamaları, Toplu Yemek Organizasyonları

  • Copyrigt © 2019 Bizim Çatı Hotel & Restorant