Havuz Başı Düğün Organizasyonu

Havuz Başı Düğün Organizasyonu

Bizim Çatı Otel Restoran; göle sıfır, her mevsim farklı güzelliklerin yaşandığı, çim alan üzerine meyve ve diğer ağaçlarla yeşillendirilmiş, yaklaşık bin kişilik kendin pişir kendin ye tarzında hizmet veren barbekü alanı yanı sıra açık ve kapalı restoranları farklı mekânlarda (havuz başı ve kır alanı restoran) yemek, kokteyl, düğün, sünnet düğünü vb. organizasyonlar için emsalsiz fiziki koşulları ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. 

Ayrıca tamamı göl manzaralı odalarımızda konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Açık hava spor tesislerinde mini çim sahada futbol, basketbol, voleybol ve tenis gibi aktiviteleri gerçekleştirmenin yanı sıra su sporları, olta balıkçılığı vb. hobiler için kullanılabilecek iskelesi de bulunmaktadır. Tüm ekipmanlarının yanı sıra sinema düzeninde 85 kişi kapasitesiyle toplantı, kurs, seminer, konferans, workshop vb. çalışmalarınız için konferans salonu, çocuklarınızın da hoş vakit geçirebilmesi için hazırlanmış çocuk bahçesi ve çocuk oyun odası ve mini hayvanat bahçesi ile etik ve ilkeli hizmet anlayışıyla Bizim Çatı Otel Restoran hizmetinizdedir.

About Us

Bizim Çatı is a lakeside hotel experiencing different beauty in all seasons with a beautiful fairway and fruit trees. There is a 1000 people capacity self catering picnic and barbeque area also serving with open pool restaurants and bars. Wedding cocktails and food organizations can be organized like the warmth and comfort of your home. Otel Club Bizim Cati also offers free Wi-Fi, 24 hour reception, public areas, a private sauna, sport facilities like tennis, volleyball, basketball, football and water sports. It also has a conference room with all the equipment ready to serve 85 people arranging conferences, meetings and workshops. Kids can have fun in the game room or at the playground while you were enjoying the service available for the residents of Ankara.


Copyrigt © 2019 Bizim Çatı Hotel & Restorant